AGENDA

ENCANTADES:

2018:

  • Vidreres, Teatre Casino La Unió: 21 de gener a les 17.30h.
  • Bescanó, Teatre Municipal: 28 de gener a les 12h.
  • Bordils: 4 de març a les 12h.
  • Fornells de la Selva, La Sitja: 13 de maig a les 18h.

 

2017:

  • Girona, Sala la Planeta (campanya escolar) del 13 al 16 de febrer .
  • Montmeló, FITKAM: 20 de maig  a les 10.30 i 11.45h.
  • Girona, Casa de cultura: 5 de juliol a les 19h.
  • L’Escala, Sala Polivalent Municipal: 3 de setembre a les 18h.
  • Celrà, Ateneu: 17 de desembre a les 18h.
 
2016:
  • St. Martí de Tous, Festival de llegendes de Catalunya: 2 de juliol a les 12h.
  • Girona, Sala la Planeta: 11 de desembre a les 12h i a les 18h

 

 

EL CARRERÓ DE LES BRUIXES:
 2018:
  • Corbera de Llobregat, Societat Diadema: 18 de febrer a les 12h.
 2017:
  • Fornells de la Selva, La Sitja: 29 de gener a les 18h.
  • Capellades, Teatre La lliga: 22 de gener a les 18h
  • Banyoles, campanya escolar: del 23 al 26 de gener a les 9 i a les 11.15h.
  • Vilanova i la Geltrú, Círcol Catòlic: 5 de febrer a les 17.30h.
  • Ripoll, teatre Comtal: 19 de febrer a les 12h.
  • Sta. Perpètua de la Mogoda, Centre Parroquial: 19 de febrer a les 18h.
  • Barcelona, teatre Regina (campanya escolar entre setmana i familiar caps de setmana): de l’11 al 19 de març (horaris per confirmar). Dissabtes 11 i 18 i diumenges 12 i 19 a les 17.30h.
  •  Lliçà d’Amunt, Ateneu l’Aliança: 19 de març a les 12h.
  • Bordils: 9 d’abril a les 12h.
  • Medinyà, Fira del conte: 21 de maig a les 13h.
  • Casa Elizalde (Barcelona): 28 de maig a les 12h.
  • Sant Martí de Provençals (Barcelona): 22 d’octubre a les 12h.
  • Olesa de Montserrat, Teatre de la passió: 22 d’octubre a les 17.30h.
  • L’Ametlla del Vallès: 29 d’octubre a les 12h
  • Mataró, teatre Monumental: 19 de novembre a les 18h.
 
2016:
  • Palafrugell, Teatre Municipal: 17 de gener a les 12h.
  • Llançà: 23 de gener a les 12h
  • St. Joan de Vilatorrada, Sala de cultura Cal Gallifa: 24 de gener a les 12h.
  • Girona, Teatre Municipal (funcions escolars): 2 i 3 de febrer 
  • Barcelona, Centre cívic Parc Sandaru: 7 de febrer a les 12h.
  • Torroella de Montgrí, Espai Ter (funcions escolars): 12 de febrer a les 9.30 i 11h
  • Barcelona, Centre cívic La Farinera del Clot: 21 de febrer a les 12h
  • Vidreres, Teatre Casino La Unió: 21 de febrer a les 17.30h
  • Montmeló, Teatre-auditori: 28 de febrer a les 12h.
  • Martorell, Teatre El Foment: 6 de març a les 12h.
  • St. Quirze del Vallès,  La Patronal: 13 de març a les 18h.
  • Calonge, Sala Fontova (funció escolar): 30 de març a les 10h
  • Manresa, Teatre Conservatori: 2 d’abril a les 17.30h.
  • Cardedeu, Centre Cultural: 3 d’abril a les 17h.
  • Olot, Teatre Principal: 17 d’abril a les 17h.
  • Girona, Teatre Municipal: 1 de maig a les 12h.
  • Cadaqués, Casino l’Amistat: 1 de maig a les 17h.
  • Madremanya: 7 de maig a les 19h.
  • St. Feliu de Guíxols, Teatre auditori municipal: 15 de maig a les 12h.
  • Cassà de la Selva, Centre recreatiu: 23 de maig a les 18h.
  • St. Llorenç de Morunys, Teatre Municipal: 30 d’octubre a les 17h.
  • Maçanet de la Selva, Teatre La Societat: 4 de desembre a les 18h.
  • El Prat de Llobregat, Teatre Modern: 18 de desembre a les 18h.
  • Figueres, La Cate: 28 de desembre a les 18h.
2015:
  • Gregori, Espai La Pineda: 18 de gener a les 12h. 
  • St. Feliu de Llobregat, Centre parroquial: 1 de març a les 12h
  • Mercat Medieval de Calonge, plaça del Castell: 4 i 5 d’abril a les 17.30h
  • Rubí, Teatre La Sala: 12 d’abril a les 12.30h. 
  • MOSTRA D’IGUALADA, Cercle Mercantil: 16 Sant d’abril a les 9.30 i 11h
  • Caldes de Malavella, al teatre: 23 d’abril a les 18.30h
  • Inundart – C/Mercaders (Girona) exterior: 7 de juny a la tarda a les 17,45h
  • Fira de Bruixes de Llers: 24 de juny a les 12.30h
  • Mostra d’art multidisciplinari FISURES de Palafolls, Teatre Municipal: 27 de juny a les 12h.
  • Festival de Llegendes de Catalunya a St. Martí de Tous: 4 de juliol a les 12’15h
  • Vacarisses, La Fàbrica: 2 d’agost a les 18h.
  • Sòria, Parque de la Dehesa: 18 d’agost a les 18’30h.
  • El Port de la Selva – Plaça de la Gent Gran: 22 d’agost a les 19h
  • L’Escala – Plaça Catalunya: 2 de setembre a les 17h.
  • Vilafranca del Penedès, Teatre Municipal Cal Bolet: 4 d’octubre a les 12h
  • Argentona, Teatre La Sala: 11 d’octubre a les 18h.
  • Arenys de Mar, Teatre Principal: 18 d’octubre a les 18h.
  • Cerdanyola del Vallès, Teatre Ateneu: 25 d’octubre a les 12h.
  • Breda, Cercle Bredenc (funció per l’escola) : 26 d’octubre a les 11h.
  • Castellar del Vallès, teatre Miquel Pont: 1 de novembre a les 12h.
  • Bescanó, al teatre: 8 de novembre a les 12h.
  • Blanes, al teatre: 8 de novembre a les 17.30h.
  • Badalona, Teatre Zorrilla: 15 de novembre a les 18h.
  • Esparreguera, al teatre (funcions escolars): 18 de novembre  a les 10h.
  • Parets del Vallès, Can Rajoler: 22 de novembre a les 18h.
  • Roses, Teatre Municipal: 6 de desembre a les 12h.
  • Gavà, Espai Maragall: 13 de desembre a les 12h.
  • Cervera, Teatre de la Passió: 13 de desembre a les 18h.

 

LA VACA QUE CANTA (Va d’òpera): 

2018:
  • Argentona, La Sala: 8 d’abril a les 18h.
2017:
  • Corbera de Llobregat, Societat Diadema: 15 de gener a les 11,30h.
  • Tàrrega, Teatre Ateneu: 12 de febrer a les 18h.
  • St. Fost de Campcentelles: 26 de març a les 12h.
  • Cassà de la Selva (funcions escolars al teatre): 3 d’abril a les 9.30 i a les 11h.
  • Cassà de la Selva (format petit a l’auditori de la Sala Galà): 3 d’abril a les 17.30h.
  • Campelles: 13 d’agost a les 18h.
  • Calonge, Plaça de la Misericòrdia: 2 de setembre a les 19h.
 
2016:
  • Juneda, al Teatre municipal Foment: 28 de febrer  a les 18h.
  • Vilablareix, a la Biblioteca (format petit): 20 d’abril a les 18h.
  • Sta. Perpètua de la Mogoda, centre parroquial: 15 de maig a les 18h.
  • Sta. Coloma de Farners, Auditori: 23 de setembre a les 11h.
  • Parets del Vallès, Can Rajoler: 27 de novembre a les 18h

2015:

  • Bescanó, al Teatre Municipal: 11 de gener a les 12h 
  • Fornells de la Selva, Teatre La Sitja: 25 de gener a les 12h
  • Caldes de Malavella, Teatre Municipal: 19 de març a les 9,30h
2014:
  • Figueres, a la Sala de teatre La Cate: 30 de desembre a les 18.00h.
  • Cervià de Ter, a l’Escola Aixart: 23 de desembre a les 9.30h.
  • Olot, a la Biblioteca Municipal: 20 d’octubre a les 18.00h
  • Lloret de Mar, a la Biblioteca Municipal: 9 de setmebre a les 18.30h. 
  • Port de la Selva, a la Plaça de la Gent Gran: 16 d’agost a les 19h.
  • Roses, a la Plaça Catalunya: 7 d’agost 2014 a les 19h.
  • Girona, Plaça Sant Fèlix: 31 de juliol 2014 a les 19 h.
  • Teatre de Sant Feliu de Guíxols: 27 d’abril 2014 a les 12h.
  • Teatre de Vilafranca del Penedès: 6 d’abril 2014 a les 12h.
  • Centre cívic Zona Nord (Barcelona): 25 de març 2013 a les 10.30h. 
  • Teatre de Ripoll: 9 de febrer 2014 a les 12h. 
  • Teatre El Prat de Llobregat: 19 de gener 2014  a les 18 h. 
2012/2013:
      • Teatre La Pineda de Sant Gregori2 de desembre 2012 a les 12 h. Per  més informació: programació La Pineda.
      • Teatre Porta 4 de Barcelona13 de gener 2013 a les 12 h. c/Esglèsia Per més informació: programació Porta4.
      • Teatre La Planeta de Girona campanya escolar: 21,22,23 i 24 de gener 2013. Per més informació: programació La Planeta. 
      • Teatre Porta4 de Barcelona20 de gener 2013 a les 12 h. Per més informació: programació Porta4.
      • Teatre Porta4 de Barcelona27 de gener 2013 a les 12 h. Per més informació: programació Porta4.
      • Teatre Centre Parroquial San Lorenzo de St. Feliu de Llobregat (C/Pi i Margall, 8) - Xarxa de St. Feliu de Llobregat: 3 de febrer 2013 a les 12h. Per més informació: programació Centre Parroquial San Lorenzo.
      • Teatre Ateneu de Celrà: 3 de Febrer 2013 a les 18h. Per més informació: programació Ateneu de Celrà.
      • Teatre La Sala de Rubí (C/Miguel de Cervantes) – Xarxa de Rubí: 5 de març 2013 a les 12,30h. Per més informació: programació La Sala de Rubí.
      • Teatre Ateneu de Cerdanyola del Vallès ( C/Indústria 38-40) –  Xarxa de Cerdanyola del Vallès: 17 de març 2013 a les 12h. Per més informació: programació Ateneu de Cerdanyola del Vallès.
      • Biblioteca Clarà (dins la Setmana de l’òpera – Diputació de Barcelona) – C/Dr. Carulla, 22-24 Barcelona: 10 de maig 2013 a les 18h.  Per més informació: agenda d’activitats Biblioteca Clarà.
      • Teatre Orfeó Catalònia de Cornellà de Llobregat (C/Torres i Bages, 62): 19 de maig 2013 a les 12h. Per més informació: programació Orfeó Catalònia.
      • Plaça Mercadal de Girona, dins del Festival Inund’ART: 30 de juny  2013 a les 18.00 h. Per més inforamció: www.inundart.org
      • Port Selva, programació d’estiu de teatre al carrer : 13 de juliol 2013 a les 19.30h.
      • Escola Migdia de Girona: 8 de novembre 2013 a les 9.30 i a les 11.30h (versió petit format).
      • Escola Dalmau Carles de Girona: 12 de novembre 2013 a les 10 i a les 11h (versió petit format).
      • Ca la Pruna de Pals: 23 de novembre 2013 a les 18h.
      • Teatre de Cerdanyola del Vallès: 24 de novembre 2013 a les 12h. 
      • Teatre de Molins de Rei:  24 de novembre 2013 a les 17.30h.
      • Biblioteca de Perpinyà: 30 de novembre 2013 a les 10.30h (versió petit format).
      • Teatre de Ripollet: 1 de desembre 2013 a les 18 h.